ELEKTROPOHONY spol. s r.o.

Revoluční řada softstartérů, která díky jedinečné kombinaci funkcí, výkonu a velikosti definovala nový standard pro konstrukci softstartérů.

Zabudování unikátní iERS technologie společnosti Fairford umožňuje softstartérům Synergy poskytovat bezkonkurenční výkonnost souběžně s možností úspory energie částečně zatížených motorů.

S ohledem na rozměry a výkon Synergy přináší největší poměr výkonu a velikosti ve srovnání s jinými výrobci softstartérů.

Navíc Synergy využívá celosvětově osvědčenou funkci „Automatického nastavení“, která umožňuje uživateli naprogramovat softstartér pro každou jednotlivou aplikaci pomocí jednoduchého čtyř tlačítkového procesu. Klasická tlačítka a LCD displej byly nahrazeny barevnou dotykově citlivou obrazovkou.

Vestavěná nadproudová ochrana motoru, jakož i plné protokolování dat, opravitelnost na místě, možnost aktualizace firmware a široce programovatelné vstupy/výstupy splňují všechny rozhodující konstrukční kritéria.

Základní vlastnosti a výhody:

Snadné použití
Zobrazení všech zpráv na displeji v plném rozsahu a ve více jazycích. Názorné vysvětlující grafické/schematické symboly pro snadnější orientaci. Podrobné logování usnadní nastavení a zabudované USB umožní dané nastavení nahrát/stáhnout a poslat e-mailem.

Dotykově citlivý displej
Barevný dotykově citlivý displej pro všechny velikosti.

Automatické nastavení
Softstartér se automaticky naladí podle typu zátěže.

Energetická optimalizace
Systém energetické optimalizace je kombinován se zabudovaným bypassem pro získání energetických úspor ve více aplikacích.

Snadná opravitelnost
Možnost výměny ventilátorů chlazení a řídících desek v terénu.

Specifikace:

 • Obecná technická data

   synergy obecna technicka data

 • Rozměry

  synergy rozmery 

 
Dokumenty:


Fotogalerie:

O nás

Nabízíme pohonářskou techniku, frekvenční měniče, servopohony, bezpřevodové výtahové stroje a měniče pro výtahy, pákové ovládače Spohn + Burkhardt a softstartéry.

Vyrábíme elektromechanické lineární aktuátory a rozváděče. Disponujeme vlastní kovovýrobou a provádíme realizace v oboru elektrických regulovaných pohonů.

         sap logo

Kontakt

 • Adresa : Závodí 234,
  744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 • Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Tel.  : +420 556 880 611

  FB f Logo blue 29 01 linkedin logo Youtube icon.svg instagram logo

Aktuality

Další...

Naši dodavatelé


Yaskawa partner modre


 

spohn logo epo 02 2021