ELEKTROPOHONY spol. s r.o.

EPO Machinery vertical small

Firma EPO MACHINERY s.r.o. se zaměřuje zejména na konstrukci a výrobu zařízení „na zakázku“, tj. dodání unikátních jednoúčelových zařízení určených k zefektivnění výroby nebo rozšíření výrobních kapacit. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu.

http://www.epomachinery.cz

 

logo epogear 

EPO GEARMOT s.r.o. byla založena v roce 2012 a navazuje na 20-ti letou tradici své mateřské společnosti, firmy ELEKTROPOHONY spol. s r.o., v dodávkách elektromotorů, převodovek a pohonových komponentů. Realizujeme dodávky jak v provedení standardním, tak speciálním dle požadavků zákazníka. Disponujeme kvalitním zázemím – rozloha výrobních a skladových prostor 550 m2 – a týmem pracovníků s odpovídajícím vzděláním a dlouholetou praxí.

http://www.epogearmot.cz

 

logo EPOS

Firma ELEKTROPOHONY Slovakia s.r.o. Košice byla založena v roce 1995, jako obchodní - technické zastoupení firmy ELEKTROPOHONY spol. s r.o. v Slovenské republice.

http://www.epo.sk

 

O nás

Nabízíme pohonářskou techniku, frekvenční měniče, servopohony, bezpřevodové výtahové stroje a měniče pro výtahy, pákové ovládače Spohn + Burkhardt a softstartéry.

Vyrábíme elektromechanické lineární aktuátory a rozváděče. Disponujeme vlastní kovovýrobou a provádíme realizace v oboru elektrických regulovaných pohonů.

         sap logo

Kontakt

  • Adresa : Závodí 234,
    744 01 Frenštát pod Radhoštěm

  • Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Tel.  : +420 556 880 611

    FB f Logo blue 29 01 linkedin logo Youtube icon.svg instagram logo

Aktuality

Další...

Naši dodavatelé


Yaskawa partner modre


 

spohn logo epo 02 2021